Popis

Jsem moc šťastná za to, že mohu po létě opět vypsat tyto kurzy. Tolik z vás mi v období velkých prázdnin a na začátku školního roku psalo a prosilo o nové termíny a tak jsou zde 🙂 Moc se na vás všechny těším!

Dovoluji si Vás tedy znovu pozvat na oblíbený kurz moderního krasopisu pro začátečníky „Happy lettering“.

Možná už jste doma krasopis vyzkoušely, hledaly na Pinterestu, Instagramu, ale pořád to nějak nejde a nevíte jak začít? Nebo máte doma knížky o kaligrafii, shlédnutá videa na Youtube, ale moc se nedaří? Nebo byste chtěly jen vyzkoušet něco nového a odpočinout si od všedních starostí? Chtěla bych Vám dodat odvahu a vysvětlit, jak na to. Kurz je pro úplné začátečníky, takže nemusíte o kaligrafii nic znát. Na kurzu Vás naučím jak začít, procvičíme si základní i pokročilé tahy, projdeme spolu celou abecedu, naučíme se spojovat písmenka do slov a na konci si sami vytvoříte vlastní umělecké dílo v podobě nazdobení přáníčka, taštičky nebo akvarelového plakátku. Během kurzu bude k dispozici malé občerstvení a kdo bude chtít, kdykoliv si může udělat pauzu.

Na kurz si s sebou nemusíte nic nosit, vše máte zahrnuto v ceně kurzovného (písanku moderního krasopisu, blok na procvičování, černý brush pen, tužku a potřeby pro zdobení).

Kurz je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a kdo byste chtěl vzít s sebou Vašeho teenegera, doporučuji od 10 let výš 🙂

Jste levák? Žádný problém 😉 Na kurzu používáme brush pen, který je na lihové bázi, tedy se nerozmazává.

termín: čtvrtek 24.10.2019 od 16:30 – 20:30

cena: 990 Kč

kapacita: 12 osob

délka trvání: 3,5 – 4 hodiny

místo konání: ulice Rumunská 1, Praha, 4.patro

  • 100m od metra I.P.Pavlova
  • 500m od náměstí Míru
  • parkovat lze za poplatek např. na ul. Tyršova

 

Těším se na Vás!

Jana J.

Chtěli byste uspořádat kurz také ve vašem městě nebo vesnici? Ráda za Vámi přijedu! Napište, prosím, nezávaznou poptávku na jana@black-dot.cz a co nejdříve se Vám ozvu.