Jindřichův Hradec 23.5.2019

Popis

Dovoluji si Vás pozvat na kurz moderního krasopisu pro začátečníky „Happy lettering“, který se tentokrát uskuteční ve velmi oblíbené kavárně RESTRO v Jindřichově Hradci.

Možná jste obdivovali krásné nápisy na Pinterestu, Instagramu, ale stále nevíte, jak začít? Nebo máte doma knížky o kaligrafii, shlédnutá videa na Youtube, ale moc se nedaří? Nebo byste chtěli jen vyzkoušet něco nového a odpočinout si? Chtěla bych Vám dodat odvahu a vysvětlit, jak na to. Kurz je pro úplné začátečníky, takže nemusíte nic o kaligrafii vědět. Na kurzu Vás naučím jak začít, procvičíme si základní i pokročilé tahy, projdeme spolu celou abecedu, naučíme se spojovat písmenka do slov a na konci si sami vytvoříte vlastní umělecké dílo. Během kurzu bude k dispozici malé občerstvení a kdo bude chtít, kdykoliv si může udělat pauzu.

Na kurz si s sebou nemusíte nic nosit, vše máte zahrnuto v ceně kurzovného (písanku moderního krasopisu, blok na procvičování, černý brush pen, tužku a složky).

Kurz je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a kdo byste chtěl vzít s sebou Vašeho teenegera, doporučuji od 11 let výš 🙂

Jste levák? Žádný problém 😉 Na kurzu používáme brush pen, který je na lihové bázi, tedy se nerozmazává.

termín: 23.5.2019 od 17:00 – 20:30

kapacita: 12 osob

cena: 950 Kč

místo konání: RESTRO, Nádražní 96, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec

Těším se na Vás!

Jana J.

Chtěli byste uspořádat kurz také ve vašem městě nebo vesnici? Ráda za Vámi přijedu! Napište, prosím, nezávaznou poptávku na jana@black-dot.cz a co nejdříve se Vám ozvu.