Popis

Dovoluji si Vás pozvat na oblíbený kurz moderního krasopisu pro začátečníky „Happy lettering“, který se tentokrát uskuteční v kreativním prostředí jazykové školy CC škola jazyků, v samém srdci Českých Budějovic.

Možná jste také obdivovali ty krásné nápisy na Pinterestu, Instagramu, ale stále nevíte, jak začít? Nebo máte doma knížky o kaligrafii, shlédnutá videa na Youtube, ale moc se nedaří? Nebo byste chtěli jen vyzkoušet něco nového a odpočinout si? Chtěla bych Vám dodat odvahu a vysvětlit, jak na to. Kurz je pro úplné začátečníky, takže nemusíte nic o kaligrafii vědět. Na kurzu Vás naučím jak začít, procvičíme si základní i pokročilé tahy, projdeme spolu celou abecedu, naučíme se spojovat písmenka do slov a na konci si sami vytvoříte vlastní umělecké dílo. Během kurzu bude k dispozici malé občerstvení a kdo bude chtít, kdykoliv si může udělat pauzu.

Na kurz si s sebou nemusíte nic nosit, vše máte zahrnuto v ceně kurzovného (písanku moderního krasopisu, blok na procvičování, černý brush pen, tužku a složky).

Kurz je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a kdo byste chtěl vzít s sebou Vašeho teenegera, doporučuji od 11 let výš 🙂

Jste levák? Žádný problém 😉 Na kurzu používáme brush pen, který je na lihové bázi, tedy se nerozmazává.

termín: sobota 25.5.2019 od 14:00 – 17:30

kapacita: 12 osob

místo konání:  CC škola jazyků s.r.o., ul. Hroznová 62/7, České Budějovice, školu naleznete ZDE 

 

Těším se na Vás!

Jana J.

 

Chtěli byste uspořádat kurz také ve vašem městě nebo vesnici? Ráda za Vámi přijedu! Napište, prosím, nezávaznou poptávku na jana@black-dot.cz

Co nejdříve se Vám ozvu.