Písanka moderního krasopisu „Happy lettering“

249 

Dovolte mi představit Vám písanku moderního krasopisu „Happy lettering“, která povede Vaši ruku krok po kroku k umění krasopisu.

Více informací níže 🙂

Není skladem

Popis

Dovolte mi představit Vám písanku moderního krasopisu „Happy lettering“, která povede Vaši ruku krok po kroku k umění krasopisu.

Spojení slov „happy lettering“ vzniklo myšlenkou na hravost a radost, které psaní provází a anglickým slovem lettering, který můžeme přeložit jako jakékoliv nápisy, psaní, písmo… Letteringu je několik druhů, o kterých si povídáme na kurzech pro začátečníky a máte je také ve zkratce popsané na jedné ze stran písanky. Ta Vás provede samými základy, celou abecedou, čísly, interpunkčními znaménky, spojováním slov a další. Na závěr si vytvoříte své první umělecké dílo 🙂

Tato písanka je navržena s originálním fontem písma, který jsem pro Vás vytvořila. Nezapomeňte tedy na vlastní spontánnost, improvizujte a časem si i Vy vytvoříte svůj vlastní, nezaměnitelný rukopis.

S láskou Jana

Pro písanku doporučuji použít brush pen tvrdosti B od firmy Faber-Castell nebo Fudenosuke od firmy Tombow. Pro leváky jsou vhodné více brush peny značky Faber-Castell, jsou na lihové bázi a nerozmazávají se 🙂

Celkový počet stran 20, papír je zvolen křídový 250g/m2