Popis

Dovoluji si Vás pozvat na oblíbený kurz moderního krasopisu pro začátečníky, kterým už prošly stovky spokojených účastníků.

Možná jste také obdivovateli těch krásných krasopisných nápisů kolem sebe, na Pinterestu, Instagramu, videa Youtube, také jste jedni z těch, kteří mají teoreticky zmáknuto, nakoupené knížky, ale stále to moc nejde a nedaří se? Nebo byste chtěli jen vyzkoušet něco nového a odpočinout si?

Chtěla bych Vám dodat odvahu a vysvětlit, jak na to. Kurz je pro úplné začátečníky, takže nemusíte nic o kaligrafii vědět. Na kurzu Vás naučím jak začít, procvičíme si základní i pokročilé tahy, projdeme spolu celou abecedu, naučíme se spojovat písmenka do slov a na konci si můžete sami vytvořit vlastní umělecké dílo.

Na kurz si s sebou nemusíte nic nosit, vše máte zahrnuto v ceně kurzovného (písanku moderního krasopisu, blok na procvičování, černý brush pen, tužku). Během kurzu bude k dispozici malé občerstvení a kdo bude chtít, kdykoliv si může udělat pauzu.

Kurz je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a kdo byste chtěl vzít s sebou Vašeho teenegera, doporučuji od 11 let výš 🙂

Jste levák? Žádný problém 😉 Na kurzu používáme brush pen, který je na lihové bázi, tedy se nerozmazává.

termín: čtvrtek 23.1.2020 od 16:30 – 20:30

místo konání: Rumunská 1798/1, Praha

kapacita: 12 osob

cena: 999 Kč

100m od metra I.P.Pavlova
500m od náměstí Míru
parkovat lze za poplatek např. na ul. Tyršova

více na: https://black-dot.cz/kurzy-moderniho-krasopisu/

Těším se na Vás!

Jana J.

Chtěli byste uspořádat kurz také ve vašem městě nebo vesnici? Ráda za Vámi přijedu! Napište, prosím, nezávaznou poptávku na jana@black-dot.cz a co nejdříve se Vám ozvu.