Kurzy Psaní je hraní ve Velaticích

6 Kvě, 2018 | Psaní je hraní |

O víkendu 13. a 14.dubna 2018 proběhly tři kurzy “Psaní je hraní”. Ve Velaticích nás uvítalo krásné prostředí nově zrekonstruované budovy obecního úřadu, knihovny a rodinného centra. Prostory konání kurzu byly pro uvolnění kreativity přímo určené. Panu starostovi Grolichovi tímto děkujeme za úžasnou organizaci.

Vše je připraveno, můžeme začít.

Soustředěnost tahu, úsměvy milých žen a úžasné výsledné obrázky. To byl první den ze tří kurzů “Psaní je hraní” ve Velaticích.

Den jak malovaný na hraní si a psaní. Od rána svítilo sluníčko, sešla se zde opět skupina skvělých a zajímavých lidí s úsměvem na tváři a nechyběla ani legrace při vytváření barevného pozadí na výsledné obrázky. To byl druhý den kurzu “Psaní je hraní” ve Velaticích. A že krasopísmem můžeme začít prakticky kdykoliv, nám potvrdila zatím nejmladší účastnice kurzu Kristýnka, které je 11 let.

Chcete také uspořádat kurz?

Chtěli byste uspořádat kurz ,,Psaní je hraní,, také ve vašem městě nebo vesnici? Rády za vámi přijedeme! Napište nám nezávaznou poptávku na jana@black-dot.cz a my se Vám co nejdříve ozveme.